Szarfa promocyjna

Media

#jesteśmywszędzie

MÓWIĄ O NAS

Spider's Web

„W oczach właścicieli firm, które może nie są korporacjami, ale mimo to mają spore budżety na działania marketingowe w mediach społecznościowych (…) Najlepszy przykład? Solgaz, o którym pisał już jakiś czas temu Mateusz. Ale oprócz tego są tam również takie marki jak Browin, Loża Szyderców (…)”
więcej…

Para Gra W Podróże

„Loża Szyderców z nami na wakacjach czyli letni czasoumilacz nad wodą, w hotelu czy na domówkach.”
więcej…

Sterta gier

„Jest ona bardzo dobrym produktem na imprezy, zapewnia dużo zabawy i masę śmiechu. Co w niej więc takiego wspaniałego? Można wręcz powiedzieć, że wszystko.”
więcej…

Polter.pl

„(…) Loża szyderców idealnie sprawdzi się na imprezie, szczególnie takiej, gdzie alkohol nie robi jako przystawka, a danie główne.”
więcej…

Wokół Planszy

„Loża Szyderców to bardzo dobra gra imprezowa. Jedna z lepszych w jakie grałem. Mógłbym ją polecić prawie każdemu kto szuka gry o takiej właśnie tematyce. Na pewno świetnie będziecie się przy niej bawić.”
więcej…

Planszonoobki

Planszonoobki

„A skoro już o pudełku mowa, to jest ono wykonane z solidnego utwardzanego kartonu, oraz ma świetne otwieranie z magnetycznym paskiem, tak by nie otwierało się w czasie przenoszenia.”
więcej…

Gram na planszy

„Jeśli wszyscy macie podobne poczucie (a jakże!) humoru i potraficie się śmiać z wszystkiego, to Loża Szyderców będzie niejednokrotnie gościła na waszych imprezach.”
więcej…

Wspieram.to

„Kampania Loża Szyderców dzięki Wam została zakończona ze wspaniałym wynikiem 241% Twórcy przygotowali fajny świąteczny konkurs, który z radością udostępniamy dalej:)”
więcej…

GameBy

„Głównie, za co pokochałem ten tytuł, to polskie podejście do tematu. Tutaj poszydzimy z Dody, Natalii Siwiec czy Chytrej baby z Radomia. Wystarczy ułożyć genialną szyderę na temat tych lub innych osób, a można spaść z krzesła i brzuch może ze śmiechu rozboleć.
więcej…


Header Text